О компанії

Всі процеси в світі прагнуть порядку та раціонального використання їх за призначенням. Компанія з 10ти річним досвідом роботи в напрямку аутсорсингу (бухгалтерській облік), юридичних послуг та консалтингу

«BTM Group» прагне максимально раціонально систематизувати всі бізнес -процеси наших клієнтів. Окрім цього, відповідаючи на запитання, чим ми відрізняємося від наших конкурентів, можемо відзначити конкурентну цінову політику визначення вартості наших послуг, ефективну систему внутрішнього контролю, уважний клієнтський сервіс, високу компетентність наших фахівців в різних сферах знань.

Сучасні умови ведення бізнесу відкривають нові горизонти для фахівців, обов’язком яких є планування і облік показників Вашої діяльності. З кожним роком конкуренція стає все жорсткішою, покупці стають все більш вимогливими, податкове законодавство ускладнюється, а користувачі фінансової звітності вимагають все більшої достовірності фактів, ретельнішого контролю, а також переконливих доказів наявності в компанії ефективних механізмів внутрішнього контролю.

Чим ми можемо бути Вам корисні? Як мінімум, взяттям на супровід усіх процесів ведення бухгалтерського обліку, підготовки звітності, ведення кадрової роботи та нарахування заробітної плати і позбавити Вас головного болю через участь у цих процесах. Будемо раді бачити Вас в своїй команді та максимально готові Вам допомогти в досягненні якісної роботи Вашої компанії.