Бухгалтерський аутсорсинг

Бухгалтерській облік для бізнесу включає в себе:

А.- повне ведення бухгалтерського обліку штатом наших професійних бухгалтерів на чолі з головним бухгалтером.

Б.- послугу «головний бухгалтер» — перевірка обліку Замовника протягом звітного періоду та складання всієї необхідної звітності. Формування висновку щодо стану бухгалтерського обліку Замовника та внесення пропозицій щодо вдосконалення та досягнення максимальної точності ведення обліку Замовника.

В. – разова та/або систематична перевірка стану бухгалтерського обліку Замовника.

Г. – відновлення бухгалтерського обліку Замовника після некваліфікованої роботи попередніх «спеціалістів».

Д. – ведення кадрового обліку Замовника.

Перевагою нашої компанії є те, що кожен бухгалтер в нашій компанії є цінним для нас працівником, тому ми створюємо всі умови, щоб бухгалтер, як головний виконавець багатьох процесів, мав час на відпочинок для максимальної сфокусованості над своєю роботою. Кожен спеціаліст проходить раз в тиждень семінар від головного бухгалтера на актуальну законодавчу тему. Також є можливість за додаткову плату отримати доступ до серверу зберігання бази даних 1с клієнта працівникам замовника та безпосередньо власнику, що дає право повного контролю наших спеціалістів.

Оптимізація податкового навантаження клієнта. Загальна консультація щодо оподаткування та ведення бухгалтерського обліку. Консультації при співпраці в інших напрямках безкоштовні. Також допомагаємо в отриманні електронних ключів для подання звітності.